Turnaj Německo

13.06.2011 21:19

Německo Hannover 10.-12. 6. 2011

Na dvoudenním turnaji v Německu jsme skončili 33. V základní skupině jsme prohráli úvodní zápas s domácím celkem smolně po jediné střele soupeře 0:1. Další zápas jsme kontrolovali hru a vyhráli 2:0. Jako třetí nás čekal tým AC Milán, který na turnaji skončil na 4.místě, zápas jsme do 7 minuty zvládali a poté po sérii třech chyb při obsazování soupeře nás čekal trest v podobě 3 gólu během dvou minut. Další zápasy jsme potřebovali zvládnout, ale bohužel i přes jasnou herní převahu jsme nedokázali porazit ani poslední tým skupiny a posunuli jsme se na jejich místo. Putovali jsme do skupiny kde se bojovalo o 31. až 48. místo. zde jsme po celkové jedné porážce skončili 3. tudíž třicátítřetí celkově.